PROXIMA 30M

Proxima 30M Systemowa, dwudziałkowa waga etykietująca z wysięgnikiem. Dwa wyświetlacze 7/14 segmentowe i interfejsy Ethernet, RS232C, sterowanie szufladą kasową.
Pojemność bazy 10 000 PLU i 32 700 wierszy opisu. Obciążenie maksymalne 15kg.

 

Strona producenta

Charakterystyka ogólna
Waga Proxima 30M jest elektroniczną wagą systemową, która łączy przystępną cenę z wieloma spośród cech zastrzeżonych do tej pory wyłącznie dla wag z najwyższej półki. Komunikacja poprzez Ethernet, trwała klawiatura i szybki, a jednocześnie wytrzymały mechanizm drukujący, zapewniają wadze Proxima 30M przewagę nad rozwiązaniami konkurencyjnymi.
Drukowane etykiety mogą zawierać wszystkie niezbędne informacje (np. masa, cena, data produkcji, data przydatności do spożycia, kod kreskowy, oznaczenia kontroli weterynaryjnej, skład surowcowy, oznaczenie partii produkcyjnej itp.).
Waga Proxima 30M posiada funkcjonalną obudowę z wysięgnikiem. Jej 2 wyświetlacze 7/14 segmentowe i klawiatura ulokowane są na wysięgniku, a mechanizm drukarki umieszczony jest w korpusie wagi.
Proxima 30M może być opcjonalnie wyposażona w dodatkową szalkę foremkową ze stali nierdzewnej przeznaczoną do ważenia produktów „luzem” (np. sypkich, drobnych itp.) jak i wilgotnych czy mokrych.

Przeznaczenie i zastosowanie
Waga Proxima 30M znajduje zastosowanie w placówkach handlowych różnej wielkości, głównie w średnich i dużych obiektach, gdzie używana jest na stoiskach mięsnych i wędliniarskich oraz nabiałowych. Jest także wykorzystywana do etykietowania paczkowanych towarów na liniach produkcyjnych zakładów przemysłowych.

Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi
Waga Proxima 30M, posiadając standardowe interfejsy komunikacyjne Ethernet oraz RS232C, jest typową wagą systemową, która może współpracować ze wszystkimi praktycznie systemami informatycznymi do zarządzania placówką handlową. Ponadto posiada interfejs umożliwiający podłączenie i sterowanie szufladą kasową.

Cechy i zalety użytkowe
wydruk na etykietach kodów kreskowych zgodnych ze standardami EAN13, EAN128 i CODE128,
wykonanie z najwyższej jakości materiałów,
stabilny i odporny na drgania oraz przeciążenia układ pomiarowy,
szalka standardowa i opcjonalna ze stali nierdzewnej, spełniającej wymogi sanitarne i kryteria dopuszczenia do kontaktu z żywnością,
zmienne formaty i programowanie wielu układów etykiety, tzw. etykieta zbiorcza oraz drukowanie raportów i statystyk sprzedaży,
łatwy i funkcjonalny sposób załadunku rolki etykiet,
możliwość programowania wag w systemie „on-line”,
efektywna komunikacja dwukierunkowa waga-komputer,
czytelna i trwała klawiatura,
automatyczne zerowanie pustej szalki,
wygodna, prosta i szybka obsługa,
łatwość utrzymania w czystości.

Dane techniczne
Nazwa:   PROXIMA 30M
Typ:   Waga etykietująca
Parametry urządzenia
Zakres ważenia/dokładności   6/15kg  2/5g
Wymiary szalki   bd
Złącza komunikacyjne:   rs232/ethernet
Pojemność pamieci towrów  10 000